0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Russia Liga Pro
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۲
۳
Sergey Telegin
Finished
۰۱:۴۵
Sergey Telegin
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۰:۴۵
Yuriy Lbov
۲
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Sergey Myagkov
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Myagkov
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۰:۰۰
Pavel Fursov
۳
۱
Maksim Surkin
Finished
۰۰:۴۵
Vladislav Shelipov
۱
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۲:۱۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Maksim Surkin
Finished
۰۲:۱۵
Ivan Pandur
۰
۳
Timur Molchanov
Finished
۰۲:۳۰
Vladislav Shelipov
۲
۳
Sergey Telegin
Finished
۰۲:۴۵
Andrey Vladimirovich Kirilenko
۰
۳
Vladislav Shelipov
Finished
۰۰:۱۵
Denisov Alexey
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۰:۱۵
Timur Molchanov
۲
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۰:۳۰
Sergey Myagkov
۰
۳
Timur Molchanov
Finished
۰۱:۳۰
Denisov Alexey
۱
۳
Pavel Fursov
Finished
۰۱:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۰
Pavel Fursov
Finished
۰۲:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Andrey Vladimirovich Kirilenko
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Surkin
۳
۱
Denisov Alexey
Finished
۰۳:۱۵
Sergey Telegin
۳
۲
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۴۵
Pavel Fursov
۳
۲
Evgeny Anisimov
Finished
۰۳:۴۵
Dmitry Bakalin
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۴:۰۰
Maksim Surkin
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Vladislav Shelipov
Finished
۰۴:۱۵
Lopatin Sergey
-
-
Andrey Vladimirovich Kirilenko
بازی شروع نشده است
۰۴:۴۵
  Czech Republic Pro League
Michal Zahradka
۳
۲
Ondrej Svacha
Finished
۰۲:۳۰
Jiri Zuzanek
۳
۱
Svoboda Vladimir
Finished
۰۲:۳۰
Jan Kanera
۱
۳
Turek Tomas
Finished
۰۱:۰۰
Eric Maresh
۳
۱
Turek Tomas
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Andrle
۱
۳
Martin Sochor
Finished
۰۲:۰۰
Martin Guk
۱
۲
Jiri Nesnera
inprogress
۰۴:۳۰
Tomas Polreich
۳
۱
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۱:۰۰
Bohumil Duben
۳
۱
Ales Krejci
Finished
۰۲:۰۰
Radek Rose
۱
۳
Jiri Nesnera
Finished
۰۳:۰۰
Marek Placek
۱
۳
Mihail Trinta
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Zuzanek
۲
۳
Marek Placek
Finished
۰۴:۰۰
Michal Zahradka
۳
۱
Radek Rose
Finished
۰۴:۰۰
Miroslav Adamec
۳
۰
Mihail Trinta
Finished
۰۴:۳۰
Ondrej Svacha
-
-
Radek Rose
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Rotislav Hasmanda
۲
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۰:۰۰
Turek Tomas
۳
۱
Eric Maresh
Finished
۰۰:۰۰
Bohuslav Kaloc
۰
۳
Bohumil Skulina
Finished
۰۰:۰۰
Bohumil Skulina
۳
۰
Martin Stusek
Finished
۰۰:۳۰
Eric Maresh
۳
۰
Josef Shilgan
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Andrle
۳
۱
Martin Sochor
Finished
۰۰:۳۰
Karel Pesek
۰
۳
Tomas Ranecky
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Navrat
۰
۳
Bohuslav Kaloc
Finished
۰۱:۰۰
Bohumil Skulina
۰
۳
Bohuslav Kaloc
Finished
۰۲:۰۰
Svoboda Vladimir
۰
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۳:۳۰
Ondrej Svacha
۰
۳
Martin Guk
Finished
۰۳:۳۰
Svoboda Vladimir
-
-
Marek Placek
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Jiri Nesnera
-
-
Michal Zahradka
بازی شروع نشده است
۰۵:۳۰
Mihail Trinta
-
-
Jiri Zuzanek
بازی شروع نشده است
۰۵:۳۰
  Europe TT Elite Series
Kacper Makowski
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۲:۳۰
Zochniak Jakub
۱
۱
Sebastian Baran
inprogress
۰۴:۳۰
Michal Minda
۳
۱
Michal Murawski
Finished
۰۰:۱۰
Karol Wisniewski
۳
۰
Krystian Kolodziej
Finished
۰۱:۲۰
Szymon Radlo
۱
۳
Sebastian Baran
Finished
۰۲:۰۰
Maciej Sinicki
۲
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۲:۱۰
Karol Wisniewski
۳
۰
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۲:۵۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۳:۲۰
Blazej Cioch
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۵۰
Mateusz Rutkowski
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۰۴:۲۰
Maciej Sinicki
۰
۰
Dawid Kotwica
inprogress
۰۴:۴۰
Karol Wisniewski
-
-
Adrian Eliasz
بازی شروع نشده است
۰۵:۲۰
Dawid Poloszczanski
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۰:۰۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۰۰:۲۰
Kacper Makowski
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۰۰:۴۰
Artur Daniel
۰
۳
Petr David
Finished
۰۰:۵۰
Piotr Strus
۰
۳
Sebastian Baran
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Poloszczanski
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۳۰
Blazej Cioch
۰
۳
Adrian Eliasz
Finished
۰۲:۲۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۲:۴۰
Piotr Strus
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Radlo
۳
۱
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۳:۳۰
Makajew Maciej
۳
۰
Dawid Kotwica
Finished
۰۳:۴۰
Kacper Makowski
۳
۰
Piotr Strus
Finished
۰۴:۰۰
Krzysztof Kotyl
۳
۰
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۴:۱۰
Arkadiusz Mugowski
-
-
Mateusz Golebiowski
بازی شروع نشده است
۰۴:۵۰
Szymon Radlo
-
-
Piotr Strus
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Dawid Poloszczanski
-
-
Sebastian Baran
بازی شروع نشده است
۰۵:۳۰
Makajew Maciej
-
-
Wisniewski Bartlomiej
بازی شروع نشده است
۰۵:۴۰
  Armenia Armenia ITT CUP Women
Yana Petrosyan
۳
۱
Asya Poghosyan
Finished
۰۰:۱۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Davit Vardanyan
۳
۱
Narek Stepanyan
Finished
۰۰:۱۰
  World TT-CUP
Pavel Cibik
۲
۳
Vojteh Shanc
Finished
۰۰:۲۰
Filip Cernota
۳
۱
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۲۵
Zbynek Vyskocil
۰
۳
Vojteh Shanc
Finished
۰۰:۵۰
Matej Stach
۱
۳
Denis Benes
Finished
۰۰:۵۵
Lukas Mayer
۰
۳
Pavel Cibik
Finished
۰۱:۲۰
Filip Cernota
۳
۱
Denis Benes
Finished
۰۱:۲۵
Tomas Vorisek
۱
۳
Matej Stach
Finished
۰۱:۵۵
Denis Benes
۱
۳
Filip Cernota
Finished
۰۲:۵۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید